Konkurs!

Dwie przeczytane przeze mnie książki czekają na recenzję, a ja nie mogę się za to zabrać. Może to ta piękna pogoda, może moje lenistwo, a może… Sama nie wiem 🙂 Ale poprawię się, bo niedługo zapomnę, co czytałam.

Dzisiejszy post jest szczególny, ponieważ to okrągły setny post, jakie publikuję na blogu 🙂 Życzę sobie z tej okazji, kolejnych stu postów i trochę więcej zapału. Samotne świętowanie nie jest zabawne, więc mam dla was konkurs! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Bellona mam do rozdania 2 egzemplarze książki – „Zaginiona królowa Egiptu” Nicka Drake’a:

Sensacyjna powieść z czasów starożytnego Egiptu z okresu religijnego przewrotu za faraona Amenhotepa IV, noszącego teraz imię Echnaton. Detektyw Rahotep zostaje niespodziewanie wezwany królewskim rozkazem do nowej stolicy, by przeprowadzić śledztwo w sprawie zaginięcia samej królowej Egiptu; pięknej i tajemniczej Nefretete. Potężni kapłani będą próbowali przeszkodzić mu za wszelką cenę. Pojawiają się kolejne ofiary, sam Rahotep cudem uchodzi z kolejnych zamachów na swoje życie. Kim jest bezlitosny zabójca? Czy uda się odnaleźć i ocalić królową? Rahotep ma tylko dziesięć dni na rozwiązanie zagadki. Pierwsza część trylogii historycznej z dziejów starożytnego Egiptu.

Opis pochodzi ze strony wydawcy

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie w komentarzu pod notką albo na moje maila: dominika.ce[at]hotmail.com Wygrają 2 odpowiedzi, które najbardziej spodobają się jury 😉 Zamieszczam również szczegółowy regulamin:

1. Organizatorką konkursu jest autorka bloga rajzarogiem.wordpress.com
2. Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba posiadająca adres korespondencyjny na terenie Polski.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy: odpowiedzieć na pytanie konkursowe w określonym terminie, zamieszczając komentarz na blogu rajzarogiem.wordpress.com lub wysyłając odpowiedź na adres mailowy dominika.ce[at]hotmail.com.
4. Konkurs trwa od 9 maja do 12 maja (do godziny 20).
5. Dwie najlepsze i najciekawsze odpowiedzi zostaną wybrane przez Komisję Konkursową w składzie: autorka bloga rajzarogiem.wordpress.com oraz niezależny juror (mój mąż).
6. Zwycięzcy zostaną podani do wiadomości na blogu do 2 dni po zakończeniu konkursu. Zwycięzcy powinni wysłać e-mailem swoje adresy korespondencyjne nie później niż 3 dni po ogłoszeniu wyników, jeśli zwycięzca się nie zgłosi wybrana zostanie kolejna osoba.
7. Nagrodą w konkursie jest książka „Zaginiona królowa Egiptu” Nicka Drake’a ufundowana przez wydawnictwo Bellona (2 egzemplarze, po jednym dla każdej wybranej osoby).
8. Nagrody zostaną wysłane Pocztą Polską wyłącznie na terenie Polski w ciągu 5 dni po ogłoszeniu wyników. Organizator nie bierze odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Pocztę.
9. Reklamacje można składać w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu na adres mailowy organizatorki (dominika.ce[at]hotmail.com).

A pytanie konkursowe brzmi: Jaka jest najlepsza książka z Historią w tle, które czytałeś/aś? Pytanie jest bardzo szerokie, więc liczę na ciekawe odpowiedzi i może nawet znajdę jakieś książkowe polecanki 😉

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Prywatnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s