Śląscy Blogerzy Książkowi i spotkanie w księgarni Victoria

Jeśli ktoś śledzi blogosferę książkową to na pewno widział już mnóstwo postów o tym tytule, ale przecież musimy się pochwalić z Beatą, że też tam byłyśmy i też będziemy działać 😉 Tym bardziej że było to dla nas pierwsze spotkanie poza internetami z tą szaloną i energiczną grupą. Dyskusje i pomysły mogłam obserwować już jakiś czas na grupie na FB, ale mimo chęci zawsze brakowało mi czasu, aby w końcu wszystkich poznać. Udało się to w zeszłym tygodniu w Zabrzu – właśnie w księgarni Victoria, gdzie będzie mieściła się nasza kwatera główna.

IMG_8835

Chyba nie miałam jeszcze okazji przedstawić na blogu Śląskich Blogerów Książkowych, chociaż wspominałam o nich przy okazji recenzji „Posiadłości” Maggie Moon, którą grupowo promujemy, ale przyda się trochę więcej słów na temat. Jak mówi sama nazwa naszej grupy, zrzeszamy blogerów ze Śląska i okolic, ale chcemy nie tylko się zrzeszać, chcemy działać lokalnie i zrobić razem coś fajnego. Na szczęście pomysłów nie brakuje! Problemem było dla nas tylko jakieś zaplecze logistyczne, ale to już nieaktualne, ponieważ zostaliśmy przygarnięci przez zabrzańską księgarnię Victoria, a kierowniczka Gosia, na której zaproszenie się tam udaliśmy ma równie duży zapał, co my. Już na spotkaniu zdążyliśmy omówić dwa pomysły, które zamierzamy wcielić w życie w najbliższych miesiącach. Pierwszy na pewno spotka się z dużą radością, bo można będzie wygrać coś fajnego!

IMG_8865

Takie spotkanie nie mogło się obyć bez książkowego udziału – Gosia postarała się, aby każdy uczestnik dostał specjalny prezent z domową babeczką i książką. Razem z Beatą zostałyśmy obdarowane książką „Wtedy pojawiłeś się ty” Jennifer Weiner (każda swoim egzemplarzem). Tytuł nawet trafiony w moim przypadku, bo raz na jakiś czas lubię siąść nad takim czytadłem, trochę gorzej w przypadku Beaty.

Dziękujemy księgarni Victoria i Gosi za przemiłe spotkanie oraz wydawnictwu Sonia Draga za prezent!

LogoLista obecnych na spotkaniu blogerów:

Dodaj komentarz

Filed under Prywatnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s